Dobre tabletki na potencjeNie, nie ma. I jednak wybrani z was uważają, że toż istnieje nieograniczona wiedza, możesz się upewnić, iż właściwie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na rezultatach powiększających penisa, mając możliwość, że właśnie działają. Stanowią a dwa naukowo badane, nie dobre metody naprawdę działają.

Przyjrzyjmy się pewnym z specjalnie znanych form "cud":

Te tabletki i zioła, jakie pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Nie odczuwa faktów naukowych sugerujących, że uczestniczą w powiększaniu penisa.

Dania do oczyszczania? Może zabawa, przecież nie zapewniają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia rozciągające penię? Ponownie: nie jest zbawiennych dowodów.

Chirurgia? Toż z pewnością nie jest "łagodną metodą" natomiast nie jest generalnie wykorzystywane, z przypadkiem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia świadczy ze sobą ryzyko, w aktualnym ryzyko rozwoju tkanki bliznowatej, co widać prowadzić do trudnych erekcji i / lub skrócenia penisa.

Co a działa?

W dwóch niezależnych badaniach stwierdzono, że częste 6-godzinne wykorzystanie narzędzia Andropenis i nudne użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może skutkować niewielki wzrost długości, zaś pewnie nawet obwód, w zależności z ostatniego, jak prosto dostaje się z narzędzi. Istnieją aktualne dalekie od "dobrych metod", ponieważ opowiadamy o dochodach centymetra lub dwóch. Więcej te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, bo osiągam w bliskim przedsiębiorstwie Andropenis), a jak są one zmagazynowane, nadal trzeba mieć spożywa na osobistych aparatach płciowych przez wiele godzin każdego dnia w przeciągu paru miesięcy, aby określić jakiekolwiek różnica.

Więc dlaczego tak dużo inteligentnych ludzi robić kapitały na wyposażenia, które są ogólnie nasze nie działa? Po wczesne wiele marek źle prezentuje średnią wysokość penisa. Sam pracownik, który zapytał mnie o skuteczność określonego artykułu, skierował mnie do części internetowej firmy, która twierdziła, że ​​przeciętni prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma twierdziła, iż ​​w chwili wykonywania kopii zapasowej produktu Przez badania w Kinsey Institute (gdzie pracuję). Żadne z nich nie jest prawdą. Przy okazji, przy średniej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w funkcje od badania.

W boku wiemy, że ilość penisa jest ogromnie kilka istotna dla przyjemności seksualnej partnerów niż intymność, związek, technika seksualna oraz całkowita uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdy para nie uprawia seksu). Nie skacze o aktualne, że rozmiar penisa jest bez znaczenia - jest wówczas niezmiernie niż większość klientów jest zbliżona (wielkość penisa trafia w moc normalnej dystrybucji), a więc dziwne aspekty materii seksualnej są grubsze niż zarabianie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i miłośnik Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy także a, że odczuwa się dobrze: przewodnik panie do seksualnego pociesze i radości - zareaguje na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, żeby zarejestrować wszystkie i dołączyć więcej) także oddać dobrą naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i stąd, że przewiduje się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego wynagrodzenia oraz nagród, jest współautorem Centrum promocji zdrowia fizycznego w nauce zdrowia dostępnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie istnieje Naukowcem Naukowym. Jest ponadto nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Ośrodku Badań Seksualnych, Płci i Rozrodu w Kinsey, gdzie buduje (i podaje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i ustala programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z aspektu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (jednocześnie z IU) oraz poziom licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Również posiada certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.


Copyright © 2017 Leczenieimpotencji.pl