Środki na erekcjęZrobionych przez wyniki, które uważają, że zwiększają rozmiar penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, szkoleniach i zabiegach operacyjnych.

Powiadomienia o artykułach oraz metodach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zadań i sposobów twierdzą, że zwiększają długość i szerokość swojego interesu.

Jednakże niewiele naukowego poparcia dla metod nieoperacyjnych zwiększa penis. A żadna renomowana organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze motywów czysto kosmetycznych.

Grupa z oficjalnych technik jest bezużyteczna, i niektóre mogą zniszczyć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz samego z nich.

Obawy, że twój interes jest nadmiernie ciasny ceń istnieje sprzedaż ciasny, aby zaspokoić partnera podczas stosunku jest nieograniczony. Ale badania wykazały, że część klientów, którzy dbają, iż ich interesy są zbyt niewielkie, mają przeważnie wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, że sporo facetów jest przesadne przekonanie o aktualnym, co posiada "naturalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez postawienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli interes jest około 13 cm (5 cali) lub znaczniejszy podczas erekcji, wtedy cierpi podstawowy rozmiar.

Próbki myśli się za złe wyłącznie to, gdy podczas erekcji tyczy się tanio niż 3 cale (około 7,5 cm), czyli stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy mieliby wierzyć, że twój partner pyta o głębokość penisa. Gdy wolisz, porozmawiaj ze naszym dostawcą.

Pamiętaj, że zbadanie Twoich spraw i marzeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie zapowiadaj w szum

Firmy sprzedają dużo typów zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu a powszechnie wystawiają je z naprawdę wyglądającymi reklamami, które wynoszą potwierdzenia pochodzące od "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że zapewniania o zabezpieczeniu i efektywności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy liczą na czciach, skośnych informacjach oraz wątpliwych zdjęciach przed oraz po. Suplementy diety nie wymagają podpisania przez Food and Drug Administration, a producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest pusta, a niektóre mogą dodawać nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto wybrane z specjalnie zrozumiałych wyników oraz metod:

Pigułki i płyny. Zazwyczaj mają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci domagają się powiększenia penisa. Żaden spośród ostatnich wyrobów nie został udowodniony, i niektóre potrafią być szkodliwe.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farbę do prącia, co dostaje, że ​​pęcznieją, sezonami są one zaczynane w leczeniu schorzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi wykonać, że penis będzie wyczekiwać na wyższe. Jednak za usługą zbyt często lub zbyt długo może uszkodzić tkanki miękkie w prąciu, co pokazuje do nieco erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, szkolenia te biorą ruch fizyczny, aby wyprowadzić krew z substancji do góry penisa.

Przynajmniej ta metoda ujawnia się bezpieczniejsza niż kolejne formy, nie ma prawdziwego dowodu, że robi, natomiast że zakładać do powstania blizn, smutku i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie liczy na umieszczeniu noszy lub narzędzia przedłużającego - zwanego także daniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do mało 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) z tymi udogodnieniami.

Pożądane są większe, bardziej ciężkie studiowania w końca zabezpieczenia zabezpieczenia oraz skuteczności.


Copyright © 2017 Leczenieimpotencji.pl